Proč Spinoco

Pozorovali jsme, jak společnosti komunikují. Uvnitř i směrem ven. A právě tehdy se zrodila myšlenka aplikace Spinoco. Protože to, co jsme zaznamenali, bylo hodně šumu.

Firmy používají e-maily, chaty, mobilní telefony, stolní telefony, dokonce i starou dobrou poštu. A všechno to používají najednou. Tím vzniká hodně konverzací mezi řádky jako "Říkal jsi, že jsi mi poslal ten dokument, ale v inboxu ho nemám." - "Aha, ale já ti to poslal na chat." Zdálo se nám to extrémně neefektivní, tak jsme začali přemýšlet, jak bychom mohli udělat komunikaci jednodušší, sjednocenou a také, protože to je neméně důležité, zábavnější.

Tak vznikla aplikace Spinoco. Jednoduchý nástroj pro každého, kdo chce komunikovat jasně, efektivně a profesionálně. Chcete někomu zavolat? Jistě, můžete použít Spinoco (a ano, i když volaný Spinoco nepoužívá nebo žije v jiné zemi). Chcete někomu poslat email? Spinoco je tu, aby pomohlo. Chcete někoho rychle kontaktovat přes chat? Už víte, kam míříme.

Aplikace Spinoco je však výjimečná i protože jsme nezůstali jen u vytvoření toho nejlepšího a nejucelenějšího komunikačního nástroje. Uvědomili jsme si, že aby mohla být komunikace skutečně efektivní, musí jednotlivé týmy hladce spolupracovat.

A tak jsme přidali funkcionalitu úkolů. Další "to-do list", říkáte si? Na první pohled snad. Na ten druhý objevíte, že jeho skutečná síla spočívá v propojení s komunikační stránkou věci. Všechny úkoly a veškerá komunikace mohou být automaticky přiřazeny klientům, kterých se týkají, aniž by nad tím členové týmu museli explicitně přemýšlet. Díky tomu je kontext každé zákaznické interakce k dispozici v reálném čase, všem členům týmu.

Jen si to představte. Přijdete do práce a začnete pracovat na úkolech pro vašeho zákazníka, pana Nováka. A místo toho, abyste museli manuálně vkládat data, o čem a kdy jste spolu jednali, jednoduše zmáčknete tlačítko "volat". Všechny relevantní informace budou okamžitě k dispozici. A příště, až bude s panem Novákem v kontaktu někdo z vašich kolegů, nebude za vámi muset běhat, aby zjistil, k čemu jste se dobrali. Bude mít k dispozici tytéž informace. Kolik času a energie tím ušetříte. Sdílení informací v týmu nebylo nikdy jednodušší.

Aplikace Spinoco má enormní potenciál jako komunikační nástroj i jako nástroj pro hladkou týmovou spolupráci a sdílení informací. Nejedná se o další generaci e-mailu, nebo o další generaci to-do listu, ani nic podobného. Vytvořili jsme aplikaci, díky které se budete moci zbavit deseti různých nástrojů, které nyní vy a váš tým používáte, abyste udrželi věci v chodu. Protože, bez přehánění, postačí jeden skvělý nástroj, který obsáhne vše.

Pokud chcete zjistit, jak moc může aplikace Spinoco pomoci i vaší společnosti, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se!

Zaujali jsme vás?

CHci konzultaci zdarma